
Прописи для малят УЛА Логічні задачки від 4 років
45 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 978-966-284-857-1
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Це видання допоможе дитині навчитися розв‘язувати логічні задачі. Виконуючи завдання, малюк потренується встановлювати логічні зв’язки, знаходити спільне й відмінне, визначати послідовність, а також наведе пунктирні лінії, розфарбує малюнки та попрацює з наліпками. Таким чином дитина підготує руку для майбутньої роботи з прописами для дошкільнят.
Прописи для малят УЛА Логічні задачки від 4 років видавництва УЛА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво УЛА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 978-966-284-857-1 |
| Вес | 80 г |
| Возрастная группа | От 4 лет |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 12 |
| Комплектация книги | Наклейки |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 305 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Смірнова К. В |
| Видавництво | Ула |
| Возраст | від 4 років |
| Год издания | 2021 |
| Краткое описание | Це видання допоможе дитині навчитися розв‘язувати логічні задачі. Виконуючи завдання, малюк потренується встановлювати л |
| Серия | Прописи для малят |
| Тип | Робочий зошит |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 21×30,5 см |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 45 ₴


