
Фантазуй Вигадуй Грай УЛА Принцеси
54 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 978-617-7978-04-5
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Фантазуй, вигадуй, грай УЛА Принцеси.
Книжка допоможе дитині власноруч створити яскраві історії про життя принцес. Для цього їй потрібно лише вибрати наліпки та доповнити ними сторінки. Видання сприятиме розвитку фантазії, мовлення, логічного та просторового мислення, дрібної моторики пальців рук.
Видання призначене для спільної роботи дорослих з дітьми дошкільного віку.
Видання має 6 сторінок з наліпками
Фантазуй Вигадуй Грай УЛА Принцеси видавництва УЛА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво УЛА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 978-617-7978-04-5 |
| Вес | 95 г |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 8 |
| Комплектация книги | Наклейки |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Мелованная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 200 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Видавництво | Ула |
| Возраст | від 3 років |
| Краткое описание | Фантазуй, вигадуй, грай УЛА Принцеси.Книжка допоможе дитині власноруч створити яскраві історії про життя принцес. Для ць |
| Серия | Фантазуй, вигадуй, грай |
| Тип | Книга з наклейками |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 21×20 см |
| Язык | українська |
| Основные | |
| Год издания | 2021 |
Информация для заказа
- Цена: 54 ₴


