
Школа стилістів УЛА Вікторія
70 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 978-617-7576-96-8
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Школа стилістів УЛА Вікторія (Наречені)
У цьому виданні дівчатка познайомляться зі стилістом Вікторією та разом з нею поринуть у захопливий світ весільної метушні: виберуть сукню та букет для нареченої, замовлять весільний торт і прикрасять святковий зал, а також приміряють на наречену та її дружку стильний одяг.
Видання призначене для спільної роботи дорослих з дітьми дошкільного віку.
Видання має 4 сторінки з наліпками
Школа стилістів УЛА Вікторія видавництва УЛА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво УЛА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 978-617-7576-96-8 |
| Вес | 105 г |
| Возрастная группа | От 2 лет |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 8 |
| Комплектация книги | Наклейки |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 305 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Собчук О.С |
| Видавництво | Ула |
| Возраст | від 3 років |
| Год издания | 2021 |
| Краткое описание | Школа стилістів УЛА Вікторія (Наречені)У цьому виданні дівчатка познайомляться зі стилістом Вікторією та разом з нею пор |
| Серия | Школа стилістів |
| Тип | Книга з наклейками |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 21×30,5 см |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 70 ₴


