
Нумо клеїти Торсінг Краплинки Багаторазові наклейки
55 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9789669396969
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Багаторазові наклейки. Нумо клеїти. Краплинки.
Книжки серії "Нумо клеїти" призначені для творчіх, активних діточок. Доповнюючи кумедні малюнки наліпками-краплинками, ваш малюк не тільки отримає задоволення від захопливої гри, а ще й проведе час із користю. Адже ігри з наклейками розвивають просторове та логічне мислення, зорове сприйняття, посидючість, а також тренують дрібну моторику. Якщо у малюка не вийде охайно приклеїти крапельку одразу - не проблема, адже наші наліпки - багаторазові!
Нумо клеїти Торсінг Краплинки Багаторазові наклейки видавництва Торсинг можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Торсинг |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789669396969 |
| Вес | 60 г |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 10 |
| Комплектация книги | Наклейки |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Мелованная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 200 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Кієнко Л.В |
| Видавництво | Торсiнг |
| Возраст | 3+ |
| Год издания | 2020 |
| Краткое описание | Багаторазові наклейки. Нумо клеїти. Краплинки.Книжки серії "Нумо клеїти" призначені для творчіх, активних діточок. Допов |
| Серия | Нумо клеїти |
| Тип | Багаторазові наклейки |
| Тип обкладинки | м'яка, ламінована |
| Формат, розмір | 260*200 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 55 ₴


