
Прописи та лабіринти УЛА У пошуках ласощів малюкам від 3 років
55 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9789662849363
- +380 (66) 292-54-64
Це видання містить прості прописи по клітинках і лабіринти для найменших, розділені між собою для зручості роботи. У верхній частині зошита малюкам потрібно навести лінії по пунктиру, а в нижній — пройти нескладні лабіринти, які відповідають кругозору малят: допомогти тваринкам і дітям знайти їхні улюблені ласощі, з’єднати овочі та фрукти з їхніми половинками тощо. Під час виконання завдань дітям стануть у пригоді яскраві наліпки, а оцінити свою роботу можна спеціальними наліпками-оцінками. Працюючи з виданням, малюк розвине дрібну моторику пальців рук, просторове мислення, уміння орієнтуватися на аркуші паперу, а також підготує руку до письма.
Прописи та лабіринти УЛА У пошуках ласощів малюкам від 3 років видавництва УЛА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво УЛА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789662849363 |
| Вес | 55 г |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 16 |
| Комплектация книги | Наклейки |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 300 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Цибань І.О |
| Видавництво | Ула |
| Возраст | від 3 років |
| Год издания | 2021 |
| Краткое описание | Це видання містить прості прописи по клітинках і лабіринти для найменших, розділені між собою для зручості роботи. У вер |
| Серия | Прописи-лабиринти |
| Тип | Розвивальний зошит-гра |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 21×30 см |
| Язык | українська |
- Цена: 55 ₴


