
Маленький розумник УЛА Прописи від 4 років
110 ₴
- В наличии
- Код: 9789662849561
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ця книга познайомить вашого малюка з прописами. Видання містить вправи, які допоможуть розвинути графічні навички, творче мислення, а також пробудити інтерес до письма. Займаючись із цими прописами, малюк навчиться штрихувати, малювати прямі та хвилясті лінії, акуратно домальовувати та розфарбовувати картинки, що зробить заняття набагато цікавішими. Видання призначене для спільної роботи дорослих з дітьми від чотирьох років.
Маленький розумник УЛА Прописи від 4 років видавництва УЛА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво УЛА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789662849561 |
| Вес | 200 г |
| Возрастная группа | От 4 лет |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 60 |
| Комплектация книги | Наклейки |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Мелованная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 220 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Смирнова К. В |
| Видавництво | Ула |
| Возраст | для дiтей від 4 років |
| Год издания | 2021 |
| Краткое описание | Ця книга познайомить вашого малюка з прописами. Видання містить вправи, які допоможуть розвинути графічні навички, творч |
| Серия | Маленький розумник |
| Тип | Прописи для малюків |
| Формат, розмір | 235*220 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 110 ₴


