
Корисні казки Торсінг Я вірю в себе
54 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9789669399021
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Корисні казки. Я вірю в себе (Клапчук Т.О.).
Шановні дорослі!
Ваша дитина невпевнена в собі? Мабуть, вона чогось соромиться? Чи вважає, що їй не вдасться щось зробити? Допоможіть малюкові подолати цю невпевненість! А зробити це ви зможете разом із героями наших казок. Вони теж інколи не вірять у себе, сумніваються у своїх силах, але крок за кроком долають перешкоди на шляху до впевненості.
Прочитайте казку дитині та подаруйте їй віру в себе!
Корисні казки Торсінг Я вірю в себе видавництва Торсинг можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Торсинг |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789669399021 |
| Возрастная группа | Для малышей |
| Год издания | 2021 |
| Жанр | Рассказ |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 16 |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Мелованная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 260 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Клапчук Т.О |
| Видавництво | Торсiнг |
| Возраст | 3+ |
| Краткое описание | Корисні казки. Я вірю в себе (Клапчук Т.О.).Шановні дорослі!Ваша дитина невпевнена в собі? Мабуть, вона чогось соромитьс |
| Серия | Корисні казки |
| Тип | книга |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 200х260 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 54 ₴


