
Корисні казки Торсінг Я перемагаю страхи
54 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9789669398994
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Корисні казки. Я перемагаю страхи. (Клапчук Т.О.).
Шановні дорослі!
Чи відчуває ваша дитина страх? Мабуть, вона боїться йти до садочку? Або навпаки, побоюється, що інші діти будуть дражнити її боягузом чи боягузкою? Допоможіть малюкові подолати свої страхи! А зробити це ви зможете разом із героями наших казок. Вони теж інколи побоюються, сумніваються у своїй хоробрості, але крок за кроком долають перешкоди на шляху до своїй сміливості.
Прочитайте казку дитині та подаруйте їй перемогу над страхом!
Корисні казки Торсінг Я перемагаю страхи видавництва Торсинг можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Торсинг |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789669398994 |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 16 |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Мелованная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 260 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Клапчук Т.О |
| Видавництво | Торсiнг |
| Возраст | 3+ |
| Год издания | 2021 |
| Краткое описание | Корисні казки. Я перемагаю страхи. (Клапчук Т.О.).Шановні дорослі!Чи відчуває ваша дитина страх? Мабуть, вона боїться йт |
| Серия | Корисні казки |
| Тип | книга |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 200х260 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 54 ₴


