
Аплікації Торсінг Динозаврики. Клеїмо вдома та в садочку. 4+
39 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9789669397973
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Аплікації. Динозаврики. Клеїмо вдома та в садочку. 4+
На сторінках альбому ви знайдете яскраві аплікації для малят. Для дітей такі заняття є дуже пізнавальними, вони допоможуть розвинути увагу, дрібну моторику та кмітливість. Робота над аплікаціями сформує інтерес до створеня цікавих композицій, розвине естетичні почуття, відчуття форми, кольору, просторову орієнтацію на аркуші. Дитина навчиться користуватися ножицями, клеїти, створювати яскраві зображення.
Не забувайте хвалити дитину! Бажаємо успіхів!
Аплікації Торсінг Динозаврики. Клеїмо вдома та в садочку. 4+ видавництва Торсинг можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Торсинг |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789669397973 |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 16 |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Офсетная |
| Формат | |
| Длина | 208 мм |
| Ширина | 284 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Шипарьова О.В |
| Видавництво | Торсiнг |
| Возраст | 4+ |
| Год издания | 2021 |
| Краткое описание | Аплікації. Динозаврики. Клеїмо вдома та в садочку. 4+На сторінках альбому ви знайдете яскраві аплікації для малят. Для д |
| Серия | Аплікація |
| Тип | Ігри з наліпками |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 28х21 см |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 39 ₴


