
Поміркуй Торсінг Знайди відмінності Зайчик-учитель
45 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9789669397782
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Поміркуй. Знайди відмінності. Зайчик-учитель.
У книжках серії «Поміркуй» малюку потрібно уважно розглянути обидва схожих малюнки, проаналізувати, що в них є спільного, а що відрізняється, і наклеїти елементи, яких не вистачає.
Завдання в цих книжечках сприяють розвитку пам`яті, уваги, дрібної моторики, удосконалюють уміння орієнтуватись у просторі (ліворуч — праворуч, зверху — знизу).
Займаючись із малюком, ви можете поступово навчати його лічбі (разом рахувати відмінності), а за чудовими яскравими малюнками дитинка зможе скласти і розповісти історію — це чудово розвиває уяву та мовлення.
Поміркуй Торсінг Знайди відмінності Зайчик-учитель видавництва Торсинг можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Торсинг |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789669397782 |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 8 |
| Комплектация книги | Наклейки |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Мелованная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 205 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Алліна О.Г |
| Видавництво | Торсiнг |
| Возраст | 3+ |
| Год издания | 2020 |
| Краткое описание | Поміркуй. Знайди відмінності. Зайчик-учитель.У книжках серії «Поміркуй» малюку потрібно уважно розглянути обидва схожих |
| Серия | Поміркуй |
| Тип | Ігри з наліпками |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 21х20.5 см |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 45 ₴


