
Квест для малят Торсінг Фея У пошуках подарунка
54 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9789669398895
- +380 (66) 292-54-64
Квест для малят. Фея. У пошуках подарунка.
Чи пам’ятаєте, як у дитинстві ви мріяли про свята та подарунки і вірили, що всі мрії здійсняться? Згадали? Усміхнулися? Тож станьте для своєї дівчинки добрими чарівниками! Підготуйте подарунок і влаштуйте незабутню дівочу вечірку, сповнену цікавих пригод у пошуках приємного сюрпризу. Проведіть час весело і з користю — пройдіть квест разом із дитиною, розплутайте хитромудрі завдання і отримайте насолоду від спілкування з малечею. Подаруйте свято! Нехай лунає дитячий сміх та сяють щастям оченята!
У книзі ви знайдете:
- Мапа
- Лист-інструкція шукачеві подарунка
- Інструкція для батьків
- Картки з завданнями
- Наліпки
- Підказки для батьків
Чарівних і захоплюючих вам свят!
Квест для малят Торсінг Фея У пошуках подарунка видавництва Торсинг можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Торсинг |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789669398895 |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 24 |
| Комплектация книги | Наклейки |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Мелованная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 330 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Алліна О.Г |
| Видавництво | Торсiнг |
| Возраст | 3+ |
| Год издания | 2021 |
| Краткое описание | Квест для малят. Фея. У пошуках подарунка. Чи пам’ятаєте, як у дитинстві ви мріяли про свята та подарунки і вірили, щ |
| Серия | Квест для малят |
| Тип | Книга-гра |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 33*21 см |
| Язык | українська |
- Цена: 54 ₴


