
ВИХОВАННЯ КАЗКОЮ ТОРСІНГ НОВОРІЧНЕ СВЯТО ДЛЯ ЗВІРЯТ
65 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9789669398390
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Виховання казкою. Новорічне свято для звірят.
Серія книжок «Виховання казкою» презентує добрі, веселі, повчальні казки та оповідки, герої котрих стануть справжніми друзями вашої дитини. Читаючи з малюком, ви разом зануритесь у чарівний світ, пройнятий дивовижним світлом добра і радості. Ці яскраві книжечки навчають турбуватися про близьких, бути чуйними й уважними, сприятимуть гармонійному розвиткові дитини.
Кожен малюк із захопленням чекає новорічних свят. Це час коли відбуваються дива, здійснюються мрії, коли кожен вчинок пронизаний добром і любов'ю. Так і наш лис раптом відчув, що йому не вистачає радості та свята. А чи знайде він їх?
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Торсинг |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789669398390 |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 24 |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Мелованная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 240 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Клапчук Т.О |
| Год издания | 2020 |
| Тип | книга |
| Возраст | 3+ |
| Серия | Виховання казкою |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 22х24 см |
| Видавництво | Торсiнг |
| Краткое описание | Виховання казкою. Новорічне свято для звірят.Серія книжок «Виховання казкою» презентує добрі, веселі, повчальні казки т |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 65 ₴





