
Мотивуючий тренажер Торсінг Тренуємо логіку
52 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9789669398086
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Мотивуючий тренажер. Тренуємо логіку.
Книжки серії «Розумне дошкільнятко» спрямовані на розвиток інтересу до навчання у вашої дитини. Малюк підготує руку до письма, з легкістю вивчить цифри й букви, а також із задоволенням потренує логічне мислення. Після виконання цікавого завдання на сторінці, дитина зможе оцінити результати своєї роботи за допомогою яскравих мотиваційних наліпок.
Мотивуючий тренажер Торсінг Тренуємо логіку видавництва Торсинг можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Торсинг |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789669398086 |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 16 |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 260 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Шипарьова О.В |
| Видавництво | Торсiнг |
| Возраст | 4+ |
| Год издания | 2020 |
| Краткое описание | Мотивуючий тренажер. Тренуємо логіку.Книжки серії «Розумне дошкільнятко» спрямовані на розвиток інтересу до навчання у в |
| Серия | Розумне дошкільнятко |
| Тип | Тренажер |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 20х26 см |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 52 ₴


