
Професор з пелюшок Торсінг Математика 3-4 роки
72 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9789669398659
- +380 (66) 292-54-64
Професор з пелюшок. Математика. 3-4 роки.
Ця книжка - наочний посібник, завдання якого спрямовані на розвиток у дитини інтересу до математики на ранньому етапі розвитку. У процесі гри в малюка сформується уявлення про кількість предметів (один - багато), величину (великий - маленький, високий - низький, довгий - короткий), форму предметів.
Працюючи з цією книжкою, дорослий навчить дитину орієнтуватися на аркуші паперу завдяки аплікаціям. Виконуючи завдання, малюк проявить мовну активність, поступово почне позначати словами властивості предметів, опанує вміння робити вибір із двох предметів, навчиться узагальнювати, вирішувати практичні завдання.
Професор з пелюшок Торсінг Математика 3-4 роки видавництва Торсинг можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Торсинг |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789669398659 |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 32 |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Математика |
| Тип бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 290 мм |
| Ширина | 205 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Фісіна А.О |
| Видавництво | Торсiнг |
| Возраст | 3-4 роки |
| Год издания | 2020 |
| Краткое описание | Професор з пелюшок. Математика. 3-4 роки.Ця книжка - наочний посібник, завдання якого спрямовані на розвиток у дитини ін |
| Серия | Професор з пелюшок |
| Тип | Тренажер |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 20х29 см |
| Язык | українська |
- Цена: 72 ₴


