
Логічна мозаїка Торсінг Мозаїка з наліпками Ялинка
45 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9789669399991
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Книжечка "Мозаїка з наліпками. Ялинка" містить яскраві святкові малюнки з пропущеними елементами. Малюкові слід доповнити картинки наліпками відповідного кольору та форми.
Запропоновані завдання сприяють розвитку дрібної моторики дитини, пам`яті та спостережливості, а головне- малюк отримає величезне задоволення від процесу та результату своєї роботи, адже діти з захопленням приклеюють наліпки.
Логічна мозаїка Торсінг Мозаїка з наліпками Ялинка видавництва Торсинг можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Торсинг |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789669399991 |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 12 |
| Комплектация книги | Наклейки |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 205 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Алліна О.Г |
| Видавництво | Торсiнг |
| Возраст | 3+ |
| Год издания | 2021 |
| Краткое описание | Книжечка "Мозаїка з наліпками. Ялинка" містить яскраві святкові малюнки з пропущеними елементами. Малюкові слід доповнит |
| Серия | Логічна мозаїка |
| Тип | Ігри з наліпками |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 21х20.5 см |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 45 ₴


