
Поміркуй Знайди відмінності Торсінг Пінгвін 3+
45 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9789669399984
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
У книжечці "Поміркуй Знайди відмінності. Пінгвін" - малюку потрібно уважно розглянути обидва схожих малюнки, проаналізувати, що в них є спільного, а що відрізняється, і наклеїти елементи, яких не вистачає.
Завдання цієї книжечки сприяють розвитку пам`яті, уваги, дрібної моторики, удосконалюють уміння орієнтуватись у просторі (ліворуч — праворуч, зверху — знизу).
Займаючись із малюком, ви можете поступово навчати його лічбі (разом рахувати відмінності), а за чудовими яскравими малюнками дитинка зможе скласти і розповісти історію — це чудово розвиває уяву та мовлення.
Поміркуй Знайди відмінності Торсінг Пінгвін 3+ видавництва Торсинг можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Торсинг |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789669399984 |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 12 |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 205 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Алліна О.Г |
| Видавництво | Торсiнг |
| Возраст | 3+ |
| Год издания | 2021 |
| Краткое описание | У книжечці "Поміркуй Знайди відмінності. Пінгвін" - малюку потрібно уважно розглянути обидва схожих малюнки, проаналізув |
| Серия | Поміркуй. Знайди відмінності |
| Тип | Ігри з наліпками |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 21х20.5 см |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 45 ₴


