
Виховання казкою Торсінг Дарунки Святого Миколая
65 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9789669392084
- +380 (66) 292-54-64
До Вашої уваги серія книжок для діточок "Виховання казкою"! У легкій ненавязливій формі цікаві історії допоможутьдитині подолати зайві страхи, знайти справжніх друзів і навчать увічливості і шанобливому ставленню до інших. Малюку дуже сподобаються герої цих казок. Забіяки і ледарі, боягузи і бешкетники, вони переживають неймовірні пригоди, завдяки яким стають добрими, сміливими і працелюбними. А разом з ними міняються і маленькі читачі.
Як ми радуємось, коли малюк виявляє любов до близьких і бажання їм допомогти. Упевнені, якщо ця казка сподобається дитині, вона стане більш чуйною і до людей, і до тварин. І не лише тому, що очікуватиме нагороду.
Виховання казкою Торсінг Дарунки Святого Миколая видавництва Торсинг можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Торсинг |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789669392084 |
| Вес | 120 г |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 24 |
| Комплектация книги | Наклейки |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Мелованная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 230 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Чуб Н |
| Видавництво | Торсiнг |
| Возраст | 3+ |
| Год издания | 2019 |
| Краткое описание | До Вашої уваги серія книжок для діточок "Виховання казкою"! У легкій ненавязливій формі цікаві історії допоможутьдитині |
| Серия | Виховання казкою |
| Тип | Розвиваючi книги |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 22,5 х 23,5 мм |
| Язык | українська |
- Цена: 65 ₴


