
Виховання казкою Торсінг Різдвяне диво
65 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9789669396716
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Серія книжок "Виховання казкою" презентує добрі , веселі, повчальні казки та оповідки, герої котрих стануть справжніми друзями вашої дитини. Читаючи з малюком, ви разом зануритесь у чарівний світ, пройнятий дивовижним світлом добра і радості. Ці яскраві книжечки навчають турбуватися про близьких, бути чуйним і уважним, сприятимуть гармонійному розвиткові дитини.
Діти часто цікавляться, як кояться дива. Читаючи казку "Різдвяне диво", розумієш, що навіть у безнадійній ситуації не можна опускати руки. І якщо робити усе, що можеш і допомогати іншим, тоді можна побачити справжні дива!
Виховання казкою Торсінг Різдвяне диво видавництва Торсинг можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Торсинг |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789669396716 |
| Вес | 150 г |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Жанр | Сказка |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 24 |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Мелованная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 225 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Клапчук Т |
| Видавництво | Торсiнг |
| Возраст | 3+ |
| Год издания | 2018 |
| Краткое описание | Серія книжок "Виховання казкою" презентує добрі , веселі, повчальні казки та оповідки, герої котрих стануть справжніми д |
| Серия | Виховання казкою |
| Тип | Розвиваючi книги |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 22.5х24 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 65 ₴


