
Наліпки дітлахам Торсінг Снігова долина
35 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9786175240144
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Узимку хочеться подорожувати, гратися на подвір`ї зі снігом, особливо дітям.
Книга "Наліпки дітлахам. Снігова долина" подарує багато щасливих усмішок вашому малюкові. За допомогою наліпок дитина власноруч створюватиме чарівні зимові зображення, а також виконуватиме завдання на розвиток уяви, фантазії, логіки.
Наліпки дітлахам Торсінг Снігова долина видавництва Торсинг можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Торсинг |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786175240144 |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 8 |
| Комплектация книги | Наклейки |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 230 мм |
| Ширина | 165 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Шипарьова О.В |
| Видавництво | Торсiнг |
| Возраст | 3+ |
| Год издания | 2021 |
| Краткое описание | Узимку хочеться подорожувати, гратися на подвір`ї зі снігом, особливо дітям. Книга "Наліпки дітлахам. Снігова долина" по |
| Серия | Наліпки дітлахам |
| Тип | Ігри з наліпками |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 16.5х23 см |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 35 ₴


