
Зимові ігри та завдання Торсінг Збери картинку
35 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9786175241233
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Зимові ігри та завдання. Збери картинку. Шипарьова О.В.
У чарівну зимову пору всі дорослі хочуть створити для дітей неймовірну новорічну атмосферу. Книжка "Збери наліпку" стане в цьому найкращим помічником, а завдання з наліпками дадуть можливість батькам весело та з користю провести час із малечею. Виконання запропонованих завдань розвиватиме в дитини посидючість, уважність, творче мислення, дрібну моторику, а додаткові мотиваційні наліпки піднімуть настрій.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Торсинг |
| Страна производитель | Украина |
| Язык издания | Украинский |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Тип бумаги | Офсетная |
| Количество страниц | 10 |
| Иллюстрации | Цветные |
| Комплектация книги | Наклейки |
| ISBN | 9786175241233 |
| Состояние | Новое |
| Формат | |
| Ширина | 230 мм |
| Длина | 165 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Шипарьова О.В |
| Год издания | 2022 |
| Тип | Книга з наліпками |
| Возраст | 3+ |
| Серия | Зимові ігри та завдання |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 16.5х23 см |
| Видавництво | Торсiнг |
| Краткое описание | Зимові ігри та завдання. Збери картинку. Шипарьова О.В.У чарівну зимову пору всі дорослі хочуть створити для дітей неймо |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 35 ₴





