
Наклей і дізнайся Торсінг Весна на фермі Шипарьова
50 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9786175241325
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Наклей і дізнайся. Весна на фермі. Шипарьова О.В.
Спостерігати, як зростають тваринки, завжди цікаво та захопливо. У книзі "Весна на фермі" малюк знайде улюблених звірів, дізнається, що вони роблять у цю пору року, пограється з ними за допомогою наліпок. Також у виданні запропоновані завдання на розвиток уваги та логічного мислення. Особливо цікаво дитині буде спостерігати, як змінюється життя на фермі, за тим, як зростають тваринки протягом усіх чотирьох пір року в книжках серії "Наклей і дізнайся". Бажаємо приємно та з користю провести час!
Наклей і дізнайся Торсінг Весна на фермі Шипарьова видавництва Торсинг можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Торсинг |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786175241325 |
| Вес | 30 г |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 8 |
| Комплектация книги | Наклейки |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Мелованная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 260 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Шипарьова О.В |
| Видавництво | Торсiнг |
| Возраст | 3+ |
| Год издания | 2023 |
| Краткое описание | Наклей і дізнайся. Весна на фермі. Шипарьова О.В.Спостерігати, як зростають тваринки, завжди цікаво та захопливо. У книз |
| Серия | Наклей і дізнайся |
| Тип | Книга з наліпками |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 20х26 см |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 50 ₴


