
Чарівні наліпки Торсiнг Кришталева куля. Весна
39 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9786175240571
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Чарівні наліпки. Кришталева куля. Весна
Шановні читачі!
Представляємо до вашої уваги чарівну книжечку з наліпками у вігляді кришталевої кулі. На її сторінках ви побачите, як звірята та птахи радіють весні та весело проводять час. Вони збирають квіти на галявині та влаштовують репетиції своєї музичної групи. А за допомогою наліпок малюк доповнюватиме малюкни та розвиватиме дрібну моторику, кмітливість, уяву, логіку та фантазію.
Чарівні наліпки Торсiнг Кришталева куля. Весна видавництва Торсинг можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Торсинг |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786175240571 |
| Возрастная группа | Для малышей |
| Год издания | 2023 |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 8 |
| Комплектация книги | Наклейки |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 220 мм |
| Ширина | 225 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Фісіна А.О |
| Видавництво | Торсiнг |
| Возраст | 3+ |
| Краткое описание | Чарівні наліпки. Кришталева куля. ВеснаШановні читачі!Представляємо до вашої уваги чарівну книжечку з наліпками у вігляд |
| Серия | Чарівні наліпки |
| Тип | Книга з наліпками |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 22.5х22.5 см |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 39 ₴


