
Нумо клеїти Торсінг Трикутники Багаторазові наклейки
55 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9789669399427
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Нумо клеїти. Трикутники. Багаторазові наклейки
Книжка «Трикутники» призначена для творчих, активних діточок. Доповнюючи кумедні малюнки наліпками-трикутниками, ваш малюк не тільки отримає задоволення від захопливої гри, а ще й проведе час із користю.
Адже ігри з наліпками розвивають просторове та логічне мислення, зорове сприйняття, посидючість, а також тренують дрібну моторику. Якщо малюк не зможе охайно приклеїти трикутник одразу – не проблема, адже наші наліпки – багаторазові!
Нумо клеїти Торсінг Трикутники Багаторазові наклейки видавництва Торсинг можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Торсинг |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789669399427 |
| Вес | 62 г |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 10 |
| Комплектация книги | Наклейки |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Мелованная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 200 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Фісіна А.О |
| Видавництво | Торсiнг |
| Возраст | 3+ |
| Год издания | 2023 |
| Краткое описание | Нумо клеїти. Трикутники. Багаторазові наклейкиКнижка «Трикутники» призначена для творчих, активних діточок. Доповнюючи к |
| Серия | Нумо клеїти |
| Тип | Книга з наліпками |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 26х20 см |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 55 ₴


