
Багаторазові наліпки Торсінг Аеропорт
45 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9786175240649
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Багаторазові наліпки. Аеропорт.
У книжці «Аеропорт» вашому малюкові запропоновано яскраві багаторазові наліпки, за допомогою яких можна гратися, створювати різноманітні сюжети, а потім переклеювати в інші місця. Книжки цієї серії спрямовані на розвиток фантазії, уваги, дрібної моторики.
Багаторазові наліпки Торсінг Аеропорт видавництва Торсинг можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Торсинг |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786175240649 |
| Вес | 55 г |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 4 |
| Комплектация книги | Наклейки |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Мелованная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 220 мм |
| Ширина | 235 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Шипарьова О.В |
| Видавництво | Торсiнг |
| Возраст | 3+ |
| Год издания | 2023 |
| Краткое описание | Багаторазові наліпки. Аеропорт.У книжці «Аеропорт» вашому малюкові запропоновано яскраві багаторазові наліпки, за допомо |
| Серия | Багаторазові наліпки |
| Тип | Книга з наліпками |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 235х220 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 45 ₴


