
Книга з налiпками. Лісова академія: Цифри
34 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9789669394989
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Книга з налiпками. Лісова академія: Цифри - розвиваюча дитяча книга з багаторазовими налiпками.
Книги серії "Лісова академія" поєднують в собі ігрову і навчальну діяльність. Граючи яскравими наклейками і виконуючи різноманітні завдання ваш малюк познайомиться з цифрами, квітами, протилежностями і вивчить пори року. Ці книги допоможуть розвинути дітям дрібну моторику, увагу, мислення, пам'ять.
Яскраві ілюстрації та цікаві завдання перетворять пізнання навколишнього середовища в захоплюючу гру.
Книга з налiпками. Лісова академія: Цифри видавництва Торсинг можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Торсинг |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789669394989 |
| Возрастная группа | От 2 лет |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 12 |
| Комплектация книги | Наклейки |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Мелованная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 225 мм |
| Ширина | 225 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Кієнко Л.В |
| Видавництво | Торсiнг |
| Возраст | 2+ |
| Краткое описание | Книга з налiпками. Лісова академія: Цифри - розвиваюча дитяча книга з багаторазовими налiпками.Книги серії "Лісова акаде |
| Серия | Лесная академия |
| Тип | Книга з наліпками |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 22.5х22.5 см |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 34 ₴


