
Розмальовки з наліпками: Домашні улюбленці 3+
40 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 2255555501610
- +380 (66) 292-54-64
Що може бути веселіше забави, як розмальовка з наліпками. Ця забава обов'язково сподобається вашій дитині! Для цього Вам необхідно зовсім небагато речей ― це звичайний пензлик чи кольорові олівці або фломастери. Дитині тільки потрібно провести пензликом по сторінці і кольорова гама на ній засіяє. Щоб малюнки були гарнішими, видовищними ― допоможіть малюку не виходити за контури малюнку. Одним із правил є частіше міняти воду і дати малюнку висохнути, перш ніж відкриєте наступну сторінку. Також розмальовка допоможе ознайомитись з оточуючим світом. Малюк отримає велике задоволення від гри з розмальовкою і буде розвивати дрібну моторику рук і увагу. Зробіть цікавий, чудовий подарунок своїй дитині!
Розмальовки з наліпками: Домашні улюбленці 3+ - цікавий, чудовий подарунок Вашїй дитині!
Розмальовки з наліпками: Домашні улюбленці 3+ видавництва Пiдручники i посiбники можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Підручники та Посібники |
| Страна производитель | Украина |
| Возрастная группа | От 2 лет |
| Использование | Одноразовое |
| Материал | Бумага |
| Пол | Унисекс |
| Способ раскрашивания | Акварельными красками, Гуашевыми красками, Карандашами |
| Тематика | Животные |
| Тип | Классическая раскраска |
| Формат | |
| Высота | 2 см |
| Длина | 26 см |
| Ширина | 20 см |
| Пользовательские характеристики | |
| ISBN | 2255555501610 |
| Автор | Литвин Ю., Демчак О |
| Видавництво | Підручники і посібники |
| Возраст | 2 роки |
| Количество страниц | 8 |
| Краткое описание | Що може бути веселіше забави, як розмальовка з наліпками. Ця забава обов'язково сподобається вашій дитині! Для цього Вам |
| Формат, розмір | А4 (210*300 мм) |
| Язык | українська |
- Цена: 40 ₴


