
3D книжка-конструктор. Кошеня
24 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9789662844962
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
3D книжка-конструктор «Кошеня» — чудовий спосіб для проведення дитячого дозвілля. Усередині міститься 3D-модель, розмальовка й оповідання. Картонна модель легко складається, а фон-розмальовка із зображенням африканських джунглів дозволить проявити себе і створити унікальний світ, у який малюк радісно порине. Оповідання він може прочитати самостійно по складах. Разом з 3D книжкою-конструктором дитина потренує дрібну моторику пальчиків, повправляється читати по складах, розвине творчі здібності.
3D книжка-конструктор. Кошеня видавництва УЛА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво УЛА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789662844962 |
| Вес | 50 г |
| Возрастная группа | От 5 лет |
| Иллюстрации | Черно-белые |
| Комплектация книги | Объемные конструкции |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Картон |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 260 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Возраст | 3+ |
| Краткое описание | 3D книжка-конструктор «Кошеня» — чудовий спосіб для проведення дитячого дозвілля. Усередині міститься 3D-модель, розмаль |
| Серия | 3D книжка-конструктор |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 20×26 см |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 24 ₴


