
Мої перші наліпки УЛА Іграшки 0+
28 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9789662848991
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Мої перші наліпки – Іграшки. 0+.
Видання «Іграшки. 0+» відкриє малюку привабливий світ книжок: дитина розгляне великі ілюстрації, дізнається назви іграшок, а також зможе доповнити кожну сторінку яскравими наліпками.
Разом із цією книжкою малюк залюбки буде вчитися пізнавати щось нове.
Мої перші наліпки УЛА Іграшки 0+ видавництва УЛА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво УЛА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789662848991 |
| Вес | 45 г |
| Возрастная группа | От 1 года |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 8 |
| Комплектация книги | Магниты |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Мелованная |
| Язык издания | Украинский |
| Год издания | 2021 |
| Формат | |
| Длина | 305 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Смирнова К. В |
| Видавництво | Ула |
| Возраст | 0+ |
| Краткое описание | Мої перші наліпки – Іграшки. 0+.Видання «Іграшки. 0+» відкриє малюку привабливий світ книжок: дитина розгляне великі ілю |
| Серия | Мої перші наліпки |
| Тип | Ігри з наліпками |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 16,5×23 см |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 28 ₴


