
Загадки збирайки УЛА Хто живе в зоопарку
23 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9786177978106
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Загадки-збирайки – Хто живе в зоопарку.
У цьому виданні дитина познайомиться з екзотичними тваринами, відгадає загадки про них і збере їх з наліпок, користуючись підказками.
Завдяки цій книжці дитина весело проведе час, зможе в ігровій формі розвинути дрібну моторику пальців рук й увагу, а також мислення й уяву.
Загадки збирайки УЛА Хто живе в зоопарку видавництва УЛА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво УЛА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786177978106 |
| Вес | 50 г |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 8 |
| Комплектация книги | Наклейки |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 230 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Собчук О. С |
| Видавництво | Ула |
| Возраст | 2+ |
| Год издания | 2021 |
| Краткое описание | Загадки-збирайки – Хто живе в зоопарку.У цьому виданні дитина познайомиться з екзотичними тваринами, відгадає загадки пр |
| Серия | Загадки-збирайки |
| Тип | Ігри з наліпками |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 17×23 см |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 23 ₴


