
Перші наліпки УЛА Му-у! На лузі
26 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9789662848403
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Перші наліпки – Му-у! На лузі.
Книжка «Му-у! На лузі» створена для найменших діточок, що починають цікавитися наліпками.
Це яскраве видання – чудова можливість потренувати увагу й маленькі неслухняні пальчики, пізнати навколишній світ за допомогою пізнавальної та корисної гри!
Перші наліпки УЛА Му-у! На лузі видавництва УЛА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво УЛА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789662848403 |
| Вес | 45 г |
| Возрастная группа | От 1 года |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 8 |
| Комплектация книги | Наклейки |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Мелованная |
| Язык издания | Украинский |
| Год издания | 2020 |
| Формат | |
| Длина | 230 мм |
| Ширина | 165 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Без автора |
| Видавництво | Ула |
| Возраст | 1+ |
| Краткое описание | Перші наліпки – Му-у! На лузі.Книжка «Му-у! На лузі» створена для найменших діточок, що починають цікавитися наліпками |
| Серия | Перші наліпки |
| Тип | Ігри з наліпками |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 16,5×23 см |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 26 ₴


