
Перша книжка малюка УЛА Скільки?
41 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9789662848595
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Перша книжка малюка – Скільки?
Ця книжка допоможе малюкам вивчити цифри й потренуватися лічити. Пізнавальні сюжетні ілюстрації, прості зрозумілі завдання, великі тематичні наліпки сприятимуть розвитку логічного мислення, фантазії, мовлення, уваги та дрібної моторики пальців рук.
Видання призначене для спільної роботи дорослих з дітьми віком від одного року.
Перша книжка малюка УЛА Скільки? видавництва УЛА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво УЛА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789662848595 |
| Вес | 80 г |
| Возрастная группа | От 1 года |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 8 |
| Комплектация книги | Наклейки |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Математика |
| Тип бумаги | Мелованная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 222 мм |
| Ширина | 238 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Смирнова К. В |
| Видавництво | Ула |
| Возраст | 1+ |
| Год издания | 2020 |
| Краткое описание | Перша книжка малюка – Скільки?Ця книжка допоможе малюкам вивчити цифри й потренуватися лічити. Пізнавальні сюжетні ілюст |
| Серия | Перша книжка малюка |
| Тип | Ігри з наліпками |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 24×22 см |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 41 ₴


