
Наліпки-розвивалки УЛА Хто гуляє на подвір’ї
38 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9789662845860
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Наліпки-розвивалки – Хто гуляє на подвір’ї.
Ця книга познайомить дітей з багатьма свійськими тваринами: свинкою, індиком, куркою, качкою, кроликом та іншими. Також видання навчить малюків розрізняти поняття цілого та його частини. За допомогою фрагментів-наліпок дитина зможе доповнювати яскраві картинки, а короткі розповіді на кожній сторінці допоможуть батькам зацікавити малюка й стануть гарним поштовхом до створення власних історій.
Книга сприятиме розвитку логічного мислення, фантазії, мовлення, уваги та дрібної моторики пальців рук.
Видання призначене для спільної роботи дорослих з дітьми віком від двох років.
Наліпки-розвивалки УЛА Хто гуляє на подвір’ї видавництва УЛА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво УЛА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789662845860 |
| Вес | 80 г |
| Возрастная группа | От 2 лет |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 8 |
| Комплектация книги | Наклейки |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Мелованная |
| Язык издания | Украинский |
| Год издания | 2019 |
| Формат | |
| Длина | 22 мм |
| Ширина | 24 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Смирнова К. В |
| Видавництво | Ула |
| Возраст | 2+ |
| Краткое описание | Наліпки-розвивалки – Хто гуляє на подвір’ї.Ця книга познайомить дітей з багатьма свійськими тваринами: свинкою, індиком |
| Серия | Наліпки-розвивалки |
| Тип | Ігри з наліпками |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 24×22,5 см |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 38 ₴


