
Назви Розфарбуй Наклей УЛА Бавлюся та розважаю
20 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9789662849769
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Назви. Розфарбуй. Наклей – Бавлюся та розважаю.
Ця книжка допоможе малюкам пізнавати навколишній світ. На її сторінках містяться великі малюнки домашніх улюбленців, на яких потрібно навести пунктирні лінії та розфарбувати окремі елементи. Також діти зможуть вимовити по складах назви тварин і доповнити наліпками сторінки, що сприятиме розвитку мовлення, дрібної моторики пальців рук та більш різноманітній роботі з книжкою.
- Видання призначене для спільної роботи дорослих з дітьми від трьох років.
Назви Розфарбуй Наклей УЛА Бавлюся та розважаю видавництва УЛА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво УЛА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789662849769 |
| Вес | 26 г |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 8 |
| Комплектация книги | Наклейки |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Мелованная |
| Язык издания | Украинский |
| Год издания | 2021 |
| Формат | |
| Длина | 15 мм |
| Ширина | 16 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Без автора |
| Видавництво | Ула |
| Возраст | 3+ |
| Краткое описание | Назви. Розфарбуй. Наклей – Бавлюся та розважаю.Ця книжка допоможе малюкам пізнавати навколишній світ. На її сторінках мі |
| Серия | Назви. Розфарбуй. Наклей |
| Тип | Книга з наліпками |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 16,5×15 см |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 20 ₴


