
Книга з наліпками для малят УЛА Будинок-пряничок 1+
70 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9789662848267
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Разом із цією книжкою "Наліпки для малят. Будинок-пряничок" - малюк порине у світ зимових свят і проведе час цікаво й пізнавально. Виконуючи прості завдання за допомогою наліпок, дитина розвине фантазію, мислення та дрібну моторику пальців рук.
Видання призначене для спільної роботи дорослих з дітьми дошкільного віку.
Книга з наліпками для малят УЛА Будинок-пряничок 1+ видавництва УЛА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво УЛА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789662848267 |
| Возрастная группа | Для малышей |
| Год издания | 2020 |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 120 |
| Комплектация книги | Наклейки |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Мелованная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 30 мм |
| Ширина | 21 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Смірнова К. В |
| Видавництво | Ула |
| Возраст | 1+ |
| Краткое описание | Разом із цією книжкою "Наліпки для малят. Будинок-пряничок" - малюк порине у світ зимових свят і проведе час цікаво й пі |
| Серия | Наліпки для малят |
| Тип | Книга з наліпками |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 21×30,5 см |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 70 ₴


