
Мами й малюки УЛА Північний полюс 24 великі наліпки
30 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9786175440360
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Мами й малюки — Північний полюс
- Видання призначене для спільної роботи дорослих з дітьми віком від одного року.
Мами й малюки УЛА Північний полюс 24 великі наліпки видавництва УЛА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво УЛА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786175440360 |
| Вес | 50 г |
| Возрастная группа | От 1 года |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 8 |
| Комплектация книги | Наклейки |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 23 мм |
| Ширина | 17 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Сікора Ю. О |
| Видавництво | Ула |
| Возраст | 1+ |
| Год издания | 2021 |
| Краткое описание | Мами й малюки — Північний полюсЦя книжка познайомить дітей з тваринами Північного полюсу та їхніми дитинчатами. Вона доп |
| Серия | мами й малюки |
| Тип | Ігри з наліпками |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 17×23 см |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 30 ₴


