
Мої перші тести з наліпками УЛА 2-3 роки
66 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9786175440469
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Мої перші тести з наліпками 2-3 роки
- Видання сприятиме розвитку уваги, мислення й графічних навичок, тренуванню пам’яті й дрібної моторики пальців рук, спонукатиме до акуратності.
Мої перші тести з наліпками УЛА 2-3 роки видавництва УЛА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво УЛА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786175440469 |
| Вес | 130 г |
| Возрастная группа | От 2 лет |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 48 |
| Комплектация книги | Наклейки |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Мелованная |
| Язык издания | Украинский |
| Год издания | 2021 |
| Формат | |
| Длина | 24 мм |
| Ширина | 17 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Сіліч С. О |
| Видавництво | Ула |
| Возраст | 2-3 роки |
| Краткое описание | Мої перші тести з наліпками 2-3 рокиВидання «Мої перші тести з наліпками. 2–3 роки» допоможе батькам перевірити обізнані |
| Серия | Мої перші тести з наліпками |
| Тип | Ігри з наліпками |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 16,5×23,5 см |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 66 ₴


