
Порівнялки для найменших УЛА Я ласую 2+
50 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9786175440650
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Порівнялки для найменших Я ласую 2+
Книжка «Я ласую» створена як захоплива гра, що допоможе познайомити малюка з різними смаколиками. Її прості завдання будуть дуже корисні для раннього розвитку дитини. Працювати з книжками серії просто, потрібно лише:
- уважно розглянути картинки;
- порівняти й знайти відмінності;
- наклеїти те, чого бракує, або дорозфарбовувати малюнки за зразком.
Порівнялки для найменших УЛА Я ласую 2+ видавництва УЛА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво УЛА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786175440650 |
| Вес | 90 г |
| Возрастная группа | От 2 лет |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 24 |
| Комплектация книги | Наклейки |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 21 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Сікора Ю. О |
| Видавництво | Ула |
| Возраст | 2+ |
| Год издания | 2021 |
| Краткое описание | Порівнялки для найменших Я ласую 2+Книжка «Я ласую» створена як захоплива гра, що допоможе познайомити малюка з різними |
| Серия | Порівнялки для найменших |
| Тип | Ігри з наліпками |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 21×20 см |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 50 ₴


