
Малятко-зайченятко. Я і вірус
45 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9786177670789
- +380 (66) 292-54-64
«Малятко-зайченятко. Я і вірус» — це серія книжок із наліпками для розвитку основних навичок малюків віком від двох років.
Усі завдання на сторінках яскравих книжечок підібрано і побудовано так, що дитина може виконувати їх навіть самостійно.
Великі наліпки зручно клеїти, а товстий контур малюнків приховає недоліки при розфарбовуванні.
Заокруглені краєчки книжечок цілком безпечні для малюків.
Піклуватися про здоров’я потрібно з дитинства. Навчитися цьому малюкові допоможе малятко-зайченятко! Маленький вухань розповість, чому потрібно мити руки, не можна брати на вулиці брудні речі, треба тепло вдягатися і прибирати вдома. Завдання підібрані різноманітні, щоб дитина, граючись, розвивала дрібну моторику, пам’ять, спостережливість і готувала руку до письма.
Малятко-зайченятко. Я і вірус видавництва АССА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | АССА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786177670789 |
| Вес | 100 г |
| Возрастная группа | От 2 лет |
| Иллюстрации | Цветные |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 22 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Видавництво | АССА |
| Возраст | 2-3 года |
| Количество страниц | 14 + 40 наклеек |
| Краткое описание | «Малятко-зайченятко. Я і вірус» — це серія книжок із наліпками для розвитку основних навичок малюків віком від двох рокі |
| Серия | Малятко-зайченятко |
| Тип | Книга с наклейками |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 223 х 223 мм |
| Язык | українська |
- Цена: 45 ₴


