
Книга Де мій малюк Торсинг Зручні наліпки малюкам
35 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9789669397515
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Книжки з серії "Зручні наліпки" мають на меті всебічний розвиток Вашої дитини, допоможуть організувати пізнавальне дозвілля, потренувати дрібну моторику, увагу, логіку та пам'ять.
Книга "Де мой малюк?"познайомить Вашого малюка з веселими дитинчатами собак, кішок, овець та інших тварин.
Бажаємо цікаво та корисно провести час!
Книга Де мій малюк Торсинг Зручні наліпки малюкам видавництва Торсинг можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Торсинг |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789669397515 |
| Возрастная группа | От 0 |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 8 шт |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Животные |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 165 мм |
| Ширина | 232 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Кієнко Л.В |
| Видавництво | Торсiнг |
| Возраст | 1+ |
| Краткое описание | Книжки з серії "Зручні наліпки" мають на меті всебічний розвиток Вашої дитини, допоможуть організувати пізнавальне дозві |
| Серия | Зручні наліпки |
| Тип | Розвивальні книжки для малюків |
| Тип бумаги | кольорова |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | А5 (160*230 мм) |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 35 ₴


