
Книга Яка пора року Торсинг Зручні наліпки малюкам
35 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9789669397522
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Книжки з серії "Зручні наліпки" мають на меті всебічний розвиток Вашої дитини, допоможуть організувати пізнавальне дозвілля, потренувати дрібну моторику, увагу, логіку та пам'ять.
Книга "Яка пора року?"розкаже дитині про основні особливості кожної пори року, а також зміну дня і ночі.
Бажаємо цікаво та корисно провести час!
Книга Яка пора року Торсинг Зручні наліпки малюкам видавництва Торсинг можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Торсинг |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789669397522 |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 8 |
| Комплектация книги | Наклейки |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Мелованная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 232 мм |
| Ширина | 165 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Кієнко Л.В |
| Видавництво | Торсiнг |
| Возраст | 1+ |
| Краткое описание | Книжки з серії "Зручні наліпки" мають на меті всебічний розвиток Вашої дитини, допоможуть організувати пізнавальне дозві |
| Серия | Зручні наліпки |
| Тип | Розвивальні книжки для малюків |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | А5 (160*230 мм) |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 35 ₴


