
Книга з наліпками малюкам Торсінг Матусі та малюкі у морі
32 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9789669397652
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Наліпки малюкам. Матусі та малюкі у морі.
Серія книжечок "Наліпки малюкам" познайомить Вашу дитину з різноманітним світом тварин, допоможе дізнатися про їхні звички та вподобання, а головне- розкаже про те, що в кожного є мама.
Великі та яскраві наліпки допоможуть Вашим малюкам розвинути дрібну моторику, просторове мислення, увагу та пам'ять.
Книга з наліпками малюкам Торсінг Матусі та малюкі у морі видавництва Торсинг можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Торсинг |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789669397652 |
| Возрастная группа | От 1 года |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 8 |
| Комплектация книги | Наклейки |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Мелованная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 205 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Кієнко Л.В |
| Видавництво | Торсiнг |
| Возраст | 1+ |
| Краткое описание | Наліпки малюкам. Матусі та малюкі у морі.Серія книжечок "Наліпки малюкам" познайомить Вашу дитину з різноманітним світом |
| Серия | Книги з наліпками |
| Тип | Розвивальні книжки для малюків |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 22.5х22.5 см |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 32 ₴


