
Книга з наліпками для малят УЛА Гарбуз
70 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 978-966-284-790-1
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Наліпки для малят- Гарбуз.
Книжка допоможе малюку весело й пізнавально провести час разом з кумедною бджілкою Барбарою , що мешкає в чарівному будиночку-гарбузі. Виконуючи прості завдання за допомогою наліпок, дитина розвине фантазію, мислення та дрібну моторику пальців рук.
Видання призначене для спільної роботи дорослих з дітьми дошкільного віку.
Книга з наліпками для малят УЛА Гарбуз видавництва УЛА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво УЛА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 978-966-284-790-1 |
| Вес | 120 г |
| Возрастная группа | От 1 года |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 16 |
| Комплектация книги | Наклейки |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Мелованная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 305 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Смирнова К. В |
| Видавництво | Ула |
| Возраст | 1+ |
| Краткое описание | Наліпки для малят- Гарбуз.Книжка допоможе малюку весело й пізнавально провести час разом з кумедною бджілкою Барбарою |
| Серия | Наліпки для малят |
| Тип | Розвивальні книжки для малюків |
| Тип обкладинки | м'яка, ламінована |
| Формат, розмір | 21×30,5 см |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 70 ₴


