
Академія дошкільних наук АССА Заняття для дітей 1-2 років
580 ₴
- В наличии
- Код: 978-617-7877-05-8
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
«Академія дошкільних наук для дітей 1-2 років» — книга, яка підготована за допомогою досвідчених педагогів і психологів, стане незамінним помічником у навчанні та розвитку малюка на другому році життя. Завдання орієнтовані на реальні можливості дітей цього віку.
Книга:
*допоможе розвинути пам’ять, уяву, увагу, мовлення і логіку дитини;
*навчить малюка малювати долоньками та пальчиками, що сприятиме розвитку дрібної моторики.
Розділи посібника:
- кольори та форми;
- протилежності;
- розвиток мовлення;
- логіка;
- малювання;
- день і ніч;
- тварини;
- перша казка.
Усе необхідне в одній книзі!
Посібник укладено на засадах рекомендацій досвідчених педагогів і психологів. Вона стане чудовим помічником у навчанні та розвитку дитини на другому році життя.
Академія дошкільних наук АССА Заняття для дітей 1-2 років видавництва АССА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | АССА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 978-617-7877-05-8 |
| Вид переплета | Интегральный |
| Возрастная группа | От 1 года |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 224 |
| Комплектация книги | Наклейки |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 280 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Далидович А., Цивілько Н., Мазаник Т |
| Видавництво | АССА |
| Возраст | 1-2 роки |
| Краткое описание | «Академія дошкільних наук для дітей 1-2 років» — книга, яка підготована за допомогою досвідчених педагогів і психологів |
| Формат, розмір | А4 (210*280 мм) |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 580 ₴


