
Академія дошкільних наук АССА Заняття для дітей 2-3 років
580 ₴
- В наличии
- Код: 978-617-7877-04-1
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
«Академія дошкільних наук для дітей 2-3 років» — книга, яка підготована за допомогою досвідчених педагогів і психологів, стане незамінним помічником у навчанні та розвитку малюка на третьому році життя.
Завдання орієнтовані на реальні можливості дітей цього віку. Їхнє виконання допоможе:
*познайомити малюка з формами і кольорами, літерами і навколишнім світом,
*розвинути пам’ять, увагу, уяву, мовлення і логіку,
*сприятимуть розвитку дрібної моторики та підготовці руки до писання.
Збірка замінить велику кількість посібників для розвитку і протягом тривалого часу буде настільною книгою вашого малюка.
Розділи посібника:
- літери;
- логіка;
- навколишній світ;
- розвиток мовлення;
- кольори і форми;
- прогулянка містом;
- один — багато;
- мій день;
- слухняний олівець;
- чарівний пластилін.
Усе необхідне в одній книзі!
Книгу укладено на засадах рекомендацій досвідчених педагогів і психологів. Вона стане чудовим помічником у навчанні та розвитку дитини на третьому році життя.
Академія дошкільних наук АССА Заняття для дітей 2-3 років видавництва АССА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | АССА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 978-617-7877-04-1 |
| Вес | 200 г |
| Вид переплета | Интегральный |
| Возрастная группа | От 2 лет |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 224 |
| Комплектация книги | Наклейки |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 280 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | О. Гурська, А. Далідович, Т. Мазаник, Н. Цивілько |
| Видавництво | АССА |
| Возраст | 2-3 роки |
| Краткое описание | «Академія дошкільних наук для дітей 2-3 років» — книга, яка підготована за допомогою досвідчених педагогів і психологів |
| Формат, розмір | А4 (210*280 мм) |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 580 ₴


