
Малятко-зайченятко АССА Професії
45 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 978-617-7877-01-0
- +380 (66) 292-54-64
«Малятко-зайченятко. Професії» — це серія книжок із наліпками для розвитку основних навичок малюків віком від двох років.
Обирай, ким бути разом із малятком-зайченятком! Маленький вухань познайомить малюка з представниками різних професій, допоможе їх вивчити. Завдання підібрані різноманітні, щоб дитина, граючись, розвивала дрібну моторику, пам’ять, спостережливість і готувала руку до письма.
Усі завдання на сторінках яскравих книжечок підібрано і побудовано так, що дитина може виконувати їх навіть самостійно.
Великі наліпки зручно клеїти, а товстий контур малюнків приховає недоліки при розфарбовуванні.
Заокруглені краєчки книжечок цілком безпечні для малюків.
Серія «Малятко-зайченятко» дозволяє вдало поєднувати навчання із грою, займає небагато часу та приносить максимум користі. Дитина розвиває дрібну моторику рук, тренує увагу та пам’ять. Завдання книги допомагають пізнати навколишній світ, дізнатись якомога більше нового, закріпити вивчене.
Малятко-зайченятко АССА Професії видавництва АССА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | АССА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 978-617-7877-01-0 |
| Вес | 100 г |
| Возрастная группа | От 2 лет |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 14 |
| Комплектация книги | Наклейки |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Тип бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 223 мм |
| Ширина | 223 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Видавництво | АССА |
| Возраст | 2-3 года |
| Краткое описание | «Малятко-зайченятко. Професії» — це серія книжок із наліпками для розвитку основних навичок малюків віком від двох років |
| Серия | Малятко-зайченятко |
| Тип | Книга с наклейками |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 223 х 223 мм |
| Язык | українська |
- Цена: 45 ₴


