
Мами й малюки УЛА Африка
30 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 978-966-284-870-0
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Мами й малюки УЛА Африка.
Ця книжка познайомить дітей із тваринами Африки та їхніми дитинчатами. Вона допоможе запам’ятати їхні назви та дізнатися, що вони люблять робити. Великі наліпки урізноманітнять пізнавальний процес, перетворивши його на цікаву гру. Книжка допоможе розширити кругозір малюка й розвинути дрібну моторику пальців рук.
Видання призначене для спільної роботи дорослих з дітьми віком від одного року.
Мами й малюки УЛА Африка видавництва УЛА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво УЛА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 978-966-284-870-0 |
| Вес | 50 г |
| Возрастная группа | От 1 года |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 8 |
| Комплектация книги | Наклейки |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Мелованная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 23 мм |
| Ширина | 17 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Смірнова К. В |
| Видавництво | Ула |
| Возраст | 1+ |
| Краткое описание | Мами й малюки УЛА Африка.Ця книжка познайомить дітей із тваринами Африки та їхніми дитинчатами. Вона допоможе запам’ятат |
| Серия | мами й малюки |
| Тип | Розвивальні книжки для малюків |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 17×23 см |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 30 ₴


