
Книжка-долонька Торсінг Пандочка Наліпки
32 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9789669398758
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Книжка-долонька. Пандочка. Наліпки.
Серія «Книжка-долонька» має на меті всебічний розвиток вашої дитини, організує пізнавальне дозвілля.
Яскраві наліпки допоможуть потренувати дрібну моторику, розвинути увагу, логічне мислення та пам'ять.
Бажаємо цікаво та корисно провести час!
Книжка-долонька Торсінг Пандочка Наліпки видавництва Торсинг можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Торсинг |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789669398758 |
| Возрастная группа | Для дошкольников |
| Год издания | 2021 |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 16 |
| Комплектация книги | Наклейки |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Мелованная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 23 мм |
| Ширина | 17 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Шипарьова О.В |
| Видавництво | Торсiнг |
| Возраст | 1+ |
| Краткое описание | Книжка-долонька. Пандочка. Наліпки.Серія «Книжка-долонька» має на меті всебічний розвиток вашої дитини, організує пізнав |
| Серия | Книги з наліпками |
| Тип | Ігри з наліпками |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 16,5×23 см |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 32 ₴


