
Книга з наліпками для малюків Торсінг Горщик зі смаколиками
49 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9789669398383
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Наліпки для малюків. Горщик зі смаколиками.
Справжні друзі завжди пригощають одне одного. Ось і наші звірята приготували незвичайні горщики з усякою смакотою. Приєднаймось до них! А стануть нам у нагоді яскраві наліпки!
Книга створена для організації веселого дозвілля батьків із малюками. Завдання з наліпками спрямовані на розвиток фантазії, уяви та дрібної моторики.
Книга з наліпками для малюків Торсінг Горщик зі смаколиками видавництва Торсинг можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Торсинг |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789669398383 |
| Вес | 50 г |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 8 |
| Комплектация книги | Наклейки |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Мелованная |
| Язык издания | Украинский |
| Год издания | 2020 |
| Формат | |
| Длина | 29 мм |
| Ширина | 21 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Фісіна А.О |
| Видавництво | Торсiнг |
| Возраст | 1+ |
| Краткое описание | Наліпки для малюків. Горщик зі смаколиками.Справжні друзі завжди пригощають одне одного. Ось і наші звірята приготували |
| Серия | Наліпки для малюків |
| Тип | Книга з наліпками |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 21х29 см |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 49 ₴


