
Професор з пелюшок Торсінг Математика 2-3 роки
72 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9789669398635
- +380 (66) 292-54-64
Професор з пелюшок. Математика. 2-3 роки.
Ця книжка - наочний посібник, завдання якого спрямовані на розвиток у дитини інтересу до математики на ранньому етапі розвитку. У процесі гри в малюка сформується уявлення про кількість предметів (один - багато), величину (великий - маленький, високий - низький, довгий - короткий), форму предметів.
Працюючи з цією книжкою, дорослий навчить дитину орієнтуватися на аркуші паперу завдяки аплікаціям. Виконуючи завдання, малюк проявить мовну активність, поступово почне позначати словами властивості предметів, опанує вміння робити вибір із двох предметів, навчиться узагальнювати, вирішувати практичні завдання.
Професор з пелюшок Торсінг Математика 2-3 роки видавництва Торсинг можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Торсинг |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789669398635 |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2020 |
| Количество страниц | 32 |
| Состояние | Новое |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 20 см |
| Ширина | 29 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Фісіна А.О |
| Видавництво | Торсiнг |
| Возраст | 2-3 роки |
| Краткое описание | Професор з пелюшок. Математика. 2-3 роки.Ця книжка - наочний посібник, завдання якого спрямовані на розвиток у дитини ін |
| Серия | Професор з пелюшок |
| Тип | Тренажер |
| Тип бумаги | офсет, кольорова |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 20х29 см |
| Язык | українська |
- Цена: 72 ₴


