
Кумедні мордочки Торсiнг Дикі тварини Фісіна А.О. Великі наліпки
44 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9786175240915
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кумедні мордочки. Дикі тварини. Фісіна А.О.
Книжка "Дикі тварини" створена для розвитку фантазії вашого малюка. На кожній сторінці запропоновано яскраві ілюстрації диких тварин, які малюк може доповнювати завдяки наліпкам. Змінюючи різні комбінації наліпок, дитина може створювати безліч кумедних мордочок.
Кумедні мордочки Торсiнг Дикі тварини Фісіна А.О. Великі наліпки видавництва Торсинг можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Торсинг |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786175240915 |
| Вес | 65 г |
| Возрастная группа | От 2 лет |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 8 |
| Комплектация книги | Наклейки |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Мелованная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 24 мм |
| Ширина | 17 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Фісіна А.О |
| Видавництво | Торсiнг |
| Возраст | 2+ |
| Год издания | 2022 |
| Краткое описание | Кумедні мордочки. Дикі тварини. Фісіна А.О.Книжка "Дикі тварини" створена для розвитку фантазії вашого малюка. На кожній |
| Серия | Кумедні мордочки |
| Тип | Книга з наліпками |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 165х235 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 44 ₴


